Volné pracovní místo  Obchodní manažer (oblast Vysočina)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Pracovat na aktuálních projektech (nabídky, zpracování poptávek)
Vyhledávat nové obchodní příležitosti na Vysočině (Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod)
Komunikovat s klienty, vytvářet obchodní nabídky
Vést obchodní zakázky, prohlubovat obchodní vztahy

Požadujeme

Máte obchodního ducha a umíte navazovat dlouhodobé vztahy s klienty? Do zavedené středně velké firmy hledáme posilu obchodního týmu pro nové akvizice zákazníků na Vysočině. Vhodné pro zkušené obchoďáky i absolventy! Cizí jazyk výhodou. Zaškolení zajištěno.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí menší zavedené společnosti působící ve službách
Neformální atmosféra
Fix ca. 30 tis. Kč + měsíční prémie z obchodů
Individuální přístup k zaměstnancům
Zaškolení od zkušených kolegů
Pravidelný home office
Místo výkonu práce: region Třebíč/ Jihlava / Pelhřimov /Havlíčkův Brod

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!